Apgyvendinimas

Svečių namai "Domus Rafaeli"

Priimame poilsiui vienuolyno svirne įsikūrusiuose piligrimų namuose „Domus Rafaeli“. Apsistoti gali tiek pavieniai asmenys, tiek grupės. Čia rasite jaukius dviviečius, triviečius, penkiaviečius ir dešimtviečius kambarius.

Nuostabi, jauki ir rami aplinka Jus nuteiks maloniai. Atvykus į VšĮ „Tytuvėnų piligrimų centras“, Jūs gausite visą reikiamą informaciją, galėsite jaukiai pasėdėti ir išgerti puodelį kvapnios kavos, aplankyti nuostabų Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblį.

Adresas:

Maironio g. 2a, LT-86484, Tytuvėnai, Kelmės r.

Tel.: 8 675 58506

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apgyvendinimo paslauga neteikiama spalio - balandžio mėnesiais (išimtis taikoma grupėms nuo 10 asmenų).


Mažasis dvaras

„Mažasis dvaras" atveria duris svečiams norintiems pasimėgauti prabanga ir paminėti įvairias progas. Ši nuostabi vieta įsikūrusi Kelmės mieste, šalia istorinės Kelmės dvaro sodybos. Vieta tinka įvairioms šventėms, vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, susitikimams, įvairioms konferencijoms, seminarams, mokymams ir pan. organizuoti. „Mažasis dvaras" talpina iki 250 žmonių. Čia teikiamos maitinimo bei apgyvendinimo paslaugos. „Mažajame dvare" vienu metu gali apsigyventi iki 50 žmonių.

Adresas:

Dvaro  g. 13B, Kelmė

Tel.: 8 603 73 763

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Užvenčio Dvaro Malūnas

Užvenčio vandens malūno ir spirito varyklos pastatas – vienas iš Užvenčio dvaro sodybos pastatų. Istoriniuose šaltiniuose minima, kad jau 1759 m. Užventyje veikė malūnas ant Ventos upės ir bravoras. Šiuo metu Užvenčio vandens malūnas prikeltas naujam gyvenimui. Malūne puikiai dera garbinga istorija ir komfortiška šiandiena. Atkurta senoji turbina gamina elektros energiją, restauruotos malūno salės laukia pokylio svečių. Įrengtas sveikatingumo kompleksas su baseinu, pirtimi ir treniruoklių sale. Taip pat viešbutis bei konferencijų salė. Šiandien malūnas ypač mėgiamas ir meno žmonių. Čia dažnai lankosi Lietuvos menininkai, vyksta parodos ir koncertai. Malūno aplinkoje atgaivą randa ne tik kūnas, bet ir siela.

Adresas:

Užventis, Kelmės r.

Mob.: 8 682 14 007 (Alvydas), 8 682 14 008 (Milda)

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė www.uzvenciomalunas.lt

 

Poilsiavietė „Sedula“

Poilsiavietė “Sedula”, įsikūrusi ant Bridvaišio ežero kranto Skogalio kaime, Tytuvėnų apylinkių seniūnijoje, Kelmės rajone ir užima 4,7 ha žemės sklypą. Iš paukščio skrydžio ši poilsiavietė yra patogioje geografinėje vietovėje – 20 km nuo pagrindinio kelio Kaliningradas – Ryga, Tytuvėnų regioniniame parke. Šalia – žymusis Šiluvos miestelis. Atvykus į poilsiavietę svečius kviečiame užsukti į pagrindinį pastatą - čia Jūs gausite visą reikalingą informaciją. Šiame pastate taip pat yra administracija, veikia 100 vietų restoranas, 22 vietų banketų salė, 23 vietų viešbutis, 70 vietų konferencijų salė. Poilsiavietėje veikia 5 žiemos tipo penkiaviečiai rąstiniai poilsio nameliai, naujai pastatyta 12 keturviečių rąstinių poilsio namelių - 73 vietos su pilnu servisu, 5 vasaros tipo nameliai - 30 vietų, 4 nauji vasaros tipo nameliai po 5 vietas viso 20 vietų, viso miegamų vietų - 145, pirtis ant ežero kranto, paplūdimys, žaidimų aikštelės, kempingas (vanduo, elektra, WC). Sezono metu veikia 35 m. ilgio vandens čiuožykla, yra tramplynas, galima plaukioti valtimis, vandens dviračiais. Sporto aikštyne nuolat lankosi aktyvaus laisvalaikio mėgėjai. Klientų patogumui išnuomojame visą poilsiavietę kuri talpina apie 1000 klientų. Nuostabi gamta, sutvarkyta aplinka, ramybė, maloniai nuteikia poilsiautojus. Gerai ruošiamas maistas tenkina bet kurio lankytojo norus. Poilsiavietę aplankė daug žymių respublikos veikėjų, svečių iš užsienio.

Adresas:

Skogalio k., Tytuvėnai, Kelmės r.

Tel. 8 682 46498

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė www.sedula.lt


Kaimo turizmo sodyba "Dūksta"

Sodyba yra įsikūrusi Kurtuvėnų regioniniame parke, netoli skaidraus Dūkstos ežero. Jums siūlome kubilą, pavėsinę, sporto aikštyną, žvejybą. Papildomai teikiama dekoravimo ir maitinimo paslaugas.

Maloniai kviečiame atšvęsti šventes pokylių salėje ar pailsėti ramioje aplinkoje.

Adresas: Mančių kaimas-3, Kelmės raj. Kukečių sen.

Mob: +37067148307; +37067226321

Internetinė svetainė: www.duksta.lt

Fb: https://www.facebook.com/Sodyba-D%C5%ABksta-663072397073155/

 

„Gorainių dvaro sodyba“

Jauki „Gorainių Dvaro sodyba“ įsikūrusi Kražių seniūnijoje, Gorainių kaime. Ošiantys medžiai, čiurlenantis upelio vanduo leis pamiršti visus kasdienius rūpesčius ir mėgautis ramybe. Visus metus Jūsų laukia jauki pirtelė su visais patogumais prie pat tvenkinio, ant aukšto kalno, skirta mėgstantiems ramų poilsį su šeima ar draugais.

Banketinė salė iki 50 žmonių. Kuri puikiai tiks Jūsų pasirinktai didesnei šventei. Pirtelėje galite švęsti mažesnes šeimos šventes, prie stalo susėda 20 žmonių. Iš viso turime 50 miegamų vietų. Sūpuoklės, batutas vaikams, kubilas, lauko terasos. Kalno papėdėje esantis Kražantės upelis leis Jums gėrėtis nuostabiais vaizdais. Mėgstantiems žvejoti – žuvis iš mūsų tvenkinio.

Tai puiki vieta poilsiui ir vasarą, ir žiemą. Privatumas garantuojamas. Praleisite ramų laiką gamtoje, su knyga, pasivaikščiodami basomis po žolę.

Adresas:

Gorainių k. 2, Kražių sen., Kelmės r.

 Tel. 8 648 48333

 Svetainė www.gorainiudvaras.lt

 

Kaimo turizmo sodyba „Tytuvos upelio Krantinė“

 „Tytuvos upelio Krantinė“ gali Jums pasiūlyti:

naujas gražias erdves viduje ir lauke; dvi pobūvių sales, kuriose telpa iki 30 ir iki 60 žmonių;

daug gardaus ir gražiai patiekiamo maisto; nakvynę svečiams.

Adresas:

Pievų g. 38, Tytuvėnai, Kelmės r.

Mob. 8 640 35144, 8 606 14689

Facebook'o paskyra: Tytuvos upelio Krantinė

 

Kaimo turizmo sodyba „Vėžežeris“

Poilsiavietė „Vėžežeris“ randasi 30 km nuo Šiaulių, Vėžežero k., Šaukėnų sen., Kelmės rajone. Mūsų tikslas - suteikti kuo patogesnį ir malonesnį poilsį Jums šiltuoju ir šaltuoju metų laiku. Aplink poilsiavietę nuostabus, gražus miškas - tikras poilsis gamtoje!

Teritorijoje turime septynis poilsio namelius, kuriuose gali gyventi po 5 žmones. Nameliuose yra virtuvės, poilsio ir miegamojo zonos.

Adresas:

Vėžežerio kaimas, Šaukėnų seniūnija, Kelmės r.

Mob. (8-687) 20984

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Svetainė: www.vezezeris.lt


Kaimo turizmo sodyba "Dranginė"

Sodyba Dranginė įsikūrusi 2 km nuo Kelmės, kviečia norinčius atšvęsti savo šventes.

Siūlome Jums pokylių salę, talpinančią iki 35 žmonių; pirtį su dušu; miegamas vietas, pavėsinę, šašlykinę.

Adresas:

Verpena, Kelmės rajonas

Tel.: +370 618 29956

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Kaimo turizmo sodyba "Nendrė"

Kviečiame į puikią sodybą „Nendrė“ ant Giliaus ežero kranto Tytuvėnuose. Puiki geografinė padėtis: 40 km nuo Šiaulių, apie 100 km nuo Kauno ir Panevėžio. Puikiai tinka ramiam poilsiui, draugų ar šeimos rate. Čia galėsite pasimėgauti natūralia gamta ir pažvejoti, paplaukioti burlente ar irklente, pairkluoti valtimi, išbandyti vandens sklandytuvo greitį, pasivažinėti dviračiu arba pasivaikščioti tam skirtais takais, pasideginti šalia esančiame paplūdimyje, paklausyti paukštelių čiulbėjimo ar tiesiog pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių. Sodybos teritorija apsupta miškų, o pro namelio langą atsiveria ežero panorama. Lauke įrengta pavėsinė su židiniu, yra atskiras lauko pečius ant kurio puikiai išsivirsite sriubą ar plovą. Sodyboje 12 įrengta miegojimo vietų, tačiau galime sutalpinti ir daugiau.

Užsukite į mūsų facebook puslapį ir sužinokite daugiau:

https://www.facebook.com/SodybaNendreref=hl

Adresas:

Maironio g. 51, Tytuvėnai, Kelmės r.

Mob. 8-627 87216Jurtos

Pasiilgus neįprastos nakvynės,  gaivaus  ežero vandens – sunešto šaltinių , gryno pušyno oro, žavingo kraštovaizdžio, kviečiame atvykti į poilsiavietę prie Medinio ežero. Jurtas pagaminti ir pastatyti padėjo tokių statinių meistras iš Judrėnų kaimo, Klaipėdos rajone - Antanas Poška. Jo kalbų apie teigiamą vilnos poveikį  žmogui būtų galima klausytis ilgai. Dėl daugelio dalykų jis tikrai teisus. Tik patys apsilankę ir pernakvoję tokioje jurtoje, galėsitei tai patvirtinti ar paneigti. Jurtose galima apsistoti ir žiemos metu. Kiekvienoje  jų rasite ne tik šiuolaikiškai ir moderniai įrengtas 40 m2 metrų gyvenamąsias patalpas bet ir jaukų židinį , kuris suteiks šilumos  bet kokiu oru. Nakvynei galite rinktis vieną iš penkių jaukiai įrengtų jurtų .Čia rasite visus geram  poilsiui reikalingus patogumus . Atvykę į poilsiavietę Galėsite pažvejoti , išsimaudyti pirtyje, pažaisti  tinklinį ar ramiai pasėdėti prie laužo. Tai puiki vieta praleisti savo laisvalaikį, pailsėti su šeima, draugais, giminėmis.

Adresas:

Panūdžių kaimas, Kelmės r.

Mob. 8 698 89135

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė www.yurtos.lt

 

Indėniška stovyklavietė "Laukiniai vakarai - Wild West"

Lietuvos vidury, tarp Raseinių ir Kelmės, vaizdingame Dubysos upės pakrantės vingio slėnyje, apsuptame miškų, aukštų kalvų kuriasi indėniška turistinė stovyklavietė.

Adresas:

Kalniškių g. 3, Tytuvėnų sen. Kelmės r.

Facebook: wildwestlaukiniaivakarai
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Telefonas: 8 623 74600

 

Pakėvio dvaras

Vaiguvos seniūnijoje, Pakėvio kaime, 8 km į šiaurės vakarus nuo Kelmės yra Pakėvio dvaras. Pakėvio dvaras žinomas nuo XVII a. 1685 metais dvaras paminėtas Beržėnų valsčiaus aktuose. XIX a. Pakėvį išgarsino čia gimęs etnografas, tautosakininkas, literatūros istorikas Liudvikas Adomas Jucevičius (1813-1846), kuris pasirašinėjo Liudwik z Pokiewia slapyvardžiu.

Dvaro teritorija užima 38 ha plotą. Tai rami ir nuošali vieta, unikali nuostabiu erdvės ir vaizdingo kraštovaizdžio deriniu. Nuostabi gamta, naujai apsodinta aplinka maloniai nuteikia atvykusius. Restauruotuose pastatuose yra pobūvių salės, kur galima patogiai rengti vestuves, konferencijas, įmonių vakarėlius taip pat jubiliejus, gimtadienius ar jaukius pasisėdėjimus mažoje kompanijoje. Tvenkiniuose, kurie supa dvarą iš šiaurės rytų ir pietvakarių, gausu žuvies: upėtakių, karpių, eršketų. Žvejams siūlome išbandyti sėkmę žvejyboje.

Klientų patogumui išnuomojame 100-os vietų seklyčios pastatą. Yra 12 miegamų vietų. Automobilių stovėjimo aikštelės, stebimos vaizdo kameromis.

Adresas:

Dvaro g. 54, Pakėvio k., Vaiguvos sen., LT - 86414 Kelmės r.

Tel. (8 427) 61088

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė www.pakeviodvaras.lt

 

Kaimo turizmo sodyba „Raganynė“

Jauki, saugi ir puikiai paruošta „Raganynės sodyba“, 25 km nuo Kelmės, 42 km  nuo Šiaulių, 33 km nuo Radviliškio, pakeliui į Tytuvėnus ir Raseinius.

Jūsų  laukia  jauki  aplinka tiek viduje, tiek aplink sodybą: virtuvėlė, pokylių salė iki 55 žmonių, rusiška pirtis su dviem persirengimo kambariais, dušinė, terasa su baldais; II aukšte 5 kambariai su 40 miegamųjų vietų, 1 kambarys ypatingoms progoms, balkonas, pavėsinė, 1 ha tvenkinys su maudymosi pakrante. Sodyba sutvarkyta, privati, uždara; veikia visus metus; visa 14 ha teritorija aptverta ir saugi.

Įžuvintame 1 ha tvenkinyje auga karpiai, lynai, lydekos, amūrai, plačiakakčiai, ešeriai, šamai, kurių svoris nuo 1,5 kg. iki 19,5 kg. Vykdoma komercinė žvejyba.

Adresas:

Aukštiškių kaimas 5, Tytuvėnų apl.sen., Kelmės rajonas

Mob. 8 614 90851

Interneto svetainė www.raganyne.lt

 

Kaimo turizmo sodyba „Tytuvėnų papartis“

Sodyba „Tytuvėnų papartis“ įsikūrusi Tytuvėnų regioniniame parke ant Giliaus ežero kranto. Šalia sodybos yra Giliaus ežero takas, kuris driekiasi aplink ežerą. einant šiuo taku galėsite aplankyti daugybę įrengtų maudyklų, stebėti paukščius nuo apžvalgos bokštelio, gerti šaltinio vandenį. Šalia sodybos esančiame Giliaus ežere galėsite pasiplaukioti valtimis, baidarėmis bei pažvejoti. Taip pat galėsite pavakaroti prie laužo sodybos kieme Sodybos banketinėje salėje rengiamos vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, giminių susitikimai, sąskrydžiai, konferencijos bei seminarai. Talpinama iki 70 žmonių, taip pat sodyboje galima apnakvyndinti iki 50 svečių. Bendradarbiaujame su partneriais, kurie organizuoja maitinimą ir patalpų dekoravimą. Padedame išsirinkti bei pristatome šventinius tortus. Pasiūlome renginių vedėjus bei muzikantus.

Adresas:

Miško g. 9, Tytuvėnai, Kelmės r.

Mob. 8 650 81860

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė http://www.tytuvenupapartis.lt/

 

Kaimo turizmo sodyba „Prie upės“

Sodyba “Prie upės” yra įsikūrusi atokiame ir jaukiame gamtos kampelyje prie Dubysos upės, kur visais metų laikais nepaprastas gamtos grožis garantuos gerą  šventinę nuotaiką! Sodyba “Prie upės” puikiai tiks atšvęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas ar tiesiog niekieno netrukdomiems smagiai praleisti laiką draugų būryje.  Sodybos “Prie upės” privalumas yra tai, kad Jūs didelėje, aptvertoje sodybos teritorijoje būsite vieni patys be pašalinių žmonių, todėl galėsite džiaugtis savo švente niekieno netrukdomi natūralios gamtos apsuptyje. Šiltus vasaros vakarus maloniai praleiskite besišnekučiuodami su bičiuliais laužo šviesoje, tyliai spragsint žarijoms. Specialiai tam sodyboje yra įrengta lauko pavėsinė su židiniu.

Sodyba skirta tiek šeimyniniam poilsiui, tiek įvairioms šventėms bei pokyliams švęsti.

Adresas:

Padvarninkų g. 10, Vijurkai, Kelmės raj.

Mob. 8 698 84029

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė http://www.sodybaprieupes.lt/

 

Kaimo turizmo sodyba „Kukučių sodyba“

Kaimo turizmo sodyboje kviečiame pailsėti ramioje aplinkoje, atšvęsti vestuves ir kitas šventes pokylių salėje Kukečiuose, Kelmės r.

Adresas:

Kukečių g. 40, Kukečiai, Kelmės r.

Mob. 8 603 73763

 

Kaimo turizmo sodyba „Marčio sodyba“

Kaimo turizmo sodyboje kviečiame pailsėti ramioje aplinkoje, atšvęsti vestuves ir kitas šventes pokylių salėje.

Adresas:

Žvilgių kaimas, Kelmės r.

Mob. 8 603 73763

 

Kaimo turizmo sodyba „Gitanos sodyba“

Kurtuvėnų regioniniame parke apsupta nepakartojamo grožio gamtos, netoli gilaus Šonelio ežero, kur auga didžiuliai juodalksniai, o vasarą dangų remiančiame berže čiulba gal tūkstantis paukščių, stovi sodyba, kurioje yra: pavėsinė, krepšinio aikštelė, vila su šešiais erdviais miegamaisiais, didžiule pokylių sale, virtuve. Atskiras pirties pastatas su poilsio kambariu, tvenkinys, japoniška pirtis (kubilas).  Čia galima ne tik pailsėti su draugais, pasikaitinti pirtyje, bet ir surengti pokylį, prezentaciją, ar konferenciją.

Adresas:

Jadvygavos kaimas, Kelmės r.

Mob. 8 698 41169

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė http://www.gitanossodyba.lt/

 

Kaimo turizmo sodyba „Medinčius“

Medinčiumi seniau žmonės vadindavo eigulį. Jo pareiga – globoti ir saugoti mišką.

„Medinčiaus“ sodyba – ne tik visai greta miško, bet ir įrengta su pagarba medžiui – ekologiški rąstiniai statiniai – be lako, be chemijos. Rąstai ištepti specialiu aliejumi, o durys trintos vašku. Tiesa, vanduo sodyboje – iš 140 metrų gylio gręžinio, todėl vanduo – ypač švarus. Sodybos kompleksas – tai pokylių salės, pirtis ir kubilai (šalto bei karšto vandens).

Adresas:

Kalniškių kaimas, Kelmės r.

Mob. 8 618 177 97

El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė http://www.medincius.lt

 

Kaimo turizmo sodyba „Draugų slėnis“

Poilsis gamtoje, žvejyba, vaikų žaidimų aikštelės. Pavaišinsime įvairių žolelių arbata. Jūsų lauki jauki pokylių salė su miegamaisiais, kaimiška pirtis.

Adresas:

Paverpenio kaimas, Kukečių seniūnija, Kelmės r.

Mob. 8 694 27 836

 

Kaimo turizmo sodyba „Akmenukė“

Nuomojama sodyba. Nuo Šiaulių važiuodami senuoju keliu Kelmės link rasite rojaus kampelį, kurį kelių kilometrų spinduliu supa Bijotės, Pagėluvio, Dūkšto ežerai, kiti vandens telkiniai, miškai. Labai geras privažiavimas, 1 km nuo senojo Kelmės plento. Moderni ir erdvi 100 m² pokylių salė, židinys, muzika, koncertiniai šviesos efektai, gera garso akustika. Karštą vasarą atvėsins ventiliatoriai, yra šviestuvai, prie salės yra lauko terasa, erdvi virtuvė su visa įranga. Atskirame pastate yra miegamieji. 0,7 ha kiemas su gėlynais ir gėlinėmis, lauko židiniai, pirtis, tvenkinys, kuriame malonu atsigaivinti po pirties.

Adresas:

Kumpiškės kaimas, Kukečių seniūnija, Kelmės r.

Mob.: 8 685 60136, 8 656 50283

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė www.akmenuke.lt

 

Kaimo turizmo sodyba „Prienų vienkiemis“

Sodyba neįprastu pavadinimu suintriguoja daugelį poilsiautojų. Čia gali ilsėtis norintieji pasimėgauti ramybe, nuostabia gamta. Pokylių salė puošta etnokultūros elementais. Sodybai teikia šilumą jos stilius, malonūs šeimininkai ir aplinką supantys medžiai.

Adresas:

Laugalio k., Kelmės r.

Mob. 8 612 51 459

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė: http://www.prienuvienkiemis.lt/

 

Kaimo turizmo sodyba „Gaja“

Kaimo turizmo sodyba „Gaja“ įsikūrusi Dubysos slėnyje, ypač vaizdingame kraštovaizdyje, tarp trijų regioninių parkų – Kurtuvėnų regioninio parko, Tytuvėnų regioninio parko, Dubysos regioninio parko, įvairių draustinių ir kitų lankytinų gamtos, archeologijos, paveldo objektų. Sodyboje svečiai apgyvendinami jaukiuose dviviečiuose, triviečiuose, keturviečiuose kambariuose ir šeimyniniuose numeriuose su visais patogumais. Pro langus atsiveria nepakartojama Dubysos slėnio panorama, aukšti šlaitai, upės vingis, ošiantis pušynas. Sodyboje „Gaja“ svečių laukia jaukios poilsiavietės ant Dubysos kranto. Keliaujantiems baidarėmis suteikiama nemokama stovyklavietė: erdvi pavėsinė, automobilių stovėjimo aikštelė, žaidimo aikštelės, WC. Kaimo turizmo sodyba „Gaja“ Jums siūlo naują, modernų, saugų ir patogų inventorių, skirtą kelionėms baidarėmis. Jūs keliausite naujomis baidarėmis „Vista“ ir „Dag Freeland“. Sodybos svečiai aktyvų laisvalaikį gali leisti krepšinio, tinklinio aikštelėje.

Adresas:

Pabariukų k., Tytuvėnų sen., Kelmės r.

Tel. 8 611 99 616

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė www.sodybagaja.lt

 

Kaimo turizmo sodyba „Liepynė“

Sodyba įsikūrusi unikaliame gamtos kampelyje, ją supantys miškai ir laukai garantuoja gamtos ramybę, oro gaivumą, sielos ramumą. Jums siūloma unikali pirtis, įrengta tvenkinio viduryje plaukiojančiame laive, vėlyvais vakarais pasišildyti jaukioje pavėsinėje su neįprastu židiniu. Pobūviams ir vakarėliams turime puikią salę. Mūsų sodyba – Jūsų gera nuotaika.

Adresas:

Kuzokų k., Liolių sen., Kelmės r.

Mob. 8 626 69755

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Kaimo turizmo sodyba „Miško vingis“

Nepakartojamas Dubysos regioninio parko grožis, tyras kaip krištolas upės ir sodybos tvenkinių vandens gaivumas, aplinkinių laukų platumos, tolimo miško ošimas, gyvenimo sąlygų komfortas leis pamiršti kasdienius rūpesčius, atgauti jėgas, atgaivinti sielą. Sodyboje poilsiautojai laukiami visus metus. Čia ideali vieta rengti seminarus, darbuotojų mokymus su modernia įranga.

Maloniai kviečiame Jus atšvęsti gražiausias Jūsų šventes gamtos apsuptyje. Jums siūlome 60-ies vietų pokylių salę su židiniu. Jūsų patogumui tvarkingai įrengti kambariai miegui ir poilsiui su švaria patalyne. 3-jų namelių kompleksas, pirtis, kubilas, sporto aikštynas bei žaidimų aikštelė. Pirtį galima išsinuomoti atskirai. Papildomai teikiame dekoravimo ir maitinimo paslaugas.

Sodyba yra kelyje Kelmė–Tytuvėnai, prieš ženklą Bulavėnai (3 km nuo pagrindinio kelio).

Adresas:

Bulavėnų kaimas, Tytuvėnų apylinkių seniūnija, Kelmės r.

Mob. 8 615 10542

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė http://www.miskovingis.lt/

Skype: miskovingis

Facebook: Miško vingis (Kaimo turizmas Miško vingis)

 

Kaimo turizmo sodyba „Miego klinika“

„Miego klinika“ įsikūrusi Kelmės rajone, Raudsparnės kaime esančiame Kurtuvėnų regioniniame parke. Kaimo turizmo sodybos kompleksą sudaro keturios pokylių salės. Didžiojoje – „Meilės salėje“ telpa per 60 svečių, o nedidukėje – „Pelėdos buveinėje“ iki 30 svečių. Sodyba tinkama ir šeimos šventėms: vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, ir pažymėti valstybines šventes ar sutikti Naujuosius. Prie pokylių salių įrengtos ir virtuvėlės. Švenčiantiems vestuves siūlome atskirus kaimiško pobūdžio apartamentus, kuriuose rasite dvigulę lovą, sofą, kušetę, televizorių ir jaukumo suteikiantį židinį. Galime Jums pasiūlyti kubilą ir 3 tradicines rusiškas garo pirtis: „Velnio“, „Raganos“, „Piratų“. Svečių patogumui virš pirtelių įrengtos miegamos vietos. Visi nameliai ir pirtelės yra atokiai viena nuo kitos.

Adresas:

Raudsparnės k., Kelmės r.

Mob. 8 612 22 203

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė www.miegoklinika.lt

 

Kaimo turizmo sodyba „Ąžuolų slėnis“

Sodyba įsikūrusi buvusio dvaro teritorijoje – vienkiemyje, prie legendomis apipinto Kibirkštuko ežero. Kviečiame paviešėti kolektyvus, šeimas, moksleivių grupes. Siūlome ne tik pasigrožėti nuostabia gamta, karūnuotaisiais danieliais, nepakartojamų ilgakojų stručių šokiu, bet ir organizuoti įvairias šventes, susitikimus, seminarus, konferencijas. Besidomintiems tautos praeitimi sudarysime galimybę dalyvauti pažintinėje ekskursijoje po vietos apylinkes, papasakosime apie senąją dvarvietę, kur dabar auginami Afrikos stručiai. Norintiems ilgiau paviešėti siūlome 2–4 vietų kambarius, baseiną, pirtį, sūkurinę vonią, žaidimų aikšteles. Ieškantieji romantikos galės įsikurti stovyklavietėje ar namelyje ant ratų.

Adresas:

Targauskių k., Kukečių sen., Kelmės r.

Mob.: 8 687 32 737, 8 655 69 720

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė www.azuoluslenis.eu

 

Kaimo turizmo sodyba „5 sezonas“

Moderni kaimo turizmo sodyba ribojasi su Dubysos upe. Labai graži, vaizdinga vietovė, atsiveria visa Padubysio erdvė. Nameliai išdėstyti kalne, tai suteikia dar didesnį erdvės pojūtį. Šiltuoju sezonu ant pagrindinio namo stogo įrengiama įspūdingo dydžio lauko terasa. Visa teritorija apšviesta, takeliai ir automobilių stovėjimo aikštelė iškloti trinkelėmis. Poilsio kompleksą sudaro pagrindinis namas bei trys atskiri šeimyniniam poilsiui pritaikyti nameliai. Pagrindiniame name yra konferencijų ir pokylių salė su reikalinga įranga, penki poilsiui pritaikyti numeriai su mažomis virtuvėmis ir kiekvienam kambariui skirtu WC ir dušu. Rūsyje – turkiška pirtis, baseinas su masažine srove; biliardo stalas. Kiekvienas kambarys turi atskirą terasą su lauko baldais.

Adresas:

Rėžalių k., Tytuvėnų apylinkių seniūnija, Kelmės rajonas

Mob. 8 611 16 797

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Interneto svetainė www.5sezonas.lt

 

Svečių namai Kelmėje

Svečių namai Kelmėje. Kambariuose TV, Wifi, patalynė, rankšluosčiai. Bendra virtuvė (šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai).

Adresas

Smilgevičiaus g. 11, Kelmė

Tel. +370 674 37990, +370 614 07422

El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Facebook  Accommodation in Kelme